Trendy 1Br Dubai Dream With Full Burjviews Above Dubai Mall
Dubai
Gallerij tonen
Beschrijving
Beschrijving
Foto's
Kaart
Kamers
Faciliteiten
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
7.8 Goed
7 beoordelingen
Trendy 1Br Dubai Dream With Full Burjviews Above Dubai Mall
Boulevard Point - Downtown Dubai, Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
Kaart bekijken
1-slaapkamer Trendy 1Br Dubai Dream With Full Burjviews Above Dubai Mall appartement bevat een privézwembad en ligt op 5 minuten wandelen vanaf Nayomi. Gasten kunnen ontspannen met een bubbelbad, of de Dubai Mall, op 750 meter afstand, bezoeken.
Het Dubai Aquarium & Underwater Zoo ligt op een korte afstand van dit appartement van 897 m², terwijl de Dubai Ice Rink op 9 minuten wandelen ervandaan is. Trendy 1Br Dubai Dream With Full Burjviews Above Dubai Mall appartementen liggen op een eersteklas locatie in de Koto (Speciale ) wijk van Dubai. Het 1-badkamer appartement is op afstand van 2 km van de Emirate Towers genesteld.
Trendy 1Br Dubai Dream With Full Burjviews Above Dubai Mall appartement is uitgerust met een complete keuken met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten. De accommodatie ligt binnen het bereik van Business Bay Metro treinstation. Toegang tot een ijsbaan is beschikbaar voor actieve gasten.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Kindvriendelijk
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
+ Meer
Foto's
Kaart
Toeristische attracties in
Dubai
Lokale attracties
Safa Park - 3,6 km
Winkelcentrum Dubai - 500 m
Dubai International Convention and Exhibition Centre - 3,6 km
Burj Khalifa - 850 m
Luchthavens
Vliegveld Dubai Creek SPB - 12 km
Treinstations
Business Bay Metro Station - 1,5 km
Prijzen en Beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Belangrijk
Roken is niet toegestaan
WiFi
Parkeerplaats
Huisdieren zijn niet toegestaan
Oplaadstation voor electrisch voertuig
Recreatie
Barbecuefaciliteiten
Kamergemakken
Airconditioning
Wasmachine
Flat-screen TV
Ledikanten/ Babybedden
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Kindvriendelijk
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
Voorwaarden
Inchecken:van 15:00 tot 23:59
Uitchecken:tot 12:00
Licentienummer1111714
Veelgestelde vragen
❓
Waar vind ik Trendy 1Br Dubai Dream With Full Burjviews Above Dubai Mall appartement?
Trendy 1Br Dubai Dream With Full Burjviews Above Dubai Mall appartement ligt in het centrum van Dubai, vlak bij Nayomi.
❓
Welke populaire bezienswaardigheden vinden we in de buurt van Trendy 1Br Dubai Dream With Full Burjviews Above Dubai Mall appartement?
Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Trendy 1Br Dubai Dream With Full Burjviews Above Dubai Mall appartement de prominente bezienswaardigheden van Dubai verkent, waaronder het Dubai Aquarium & Underwater Zoo (op 750 meter afstand) en de Emirate Towers, op 2 km verderop.
❓
Hoe ver bevindt Trendy 1Br Dubai Dream With Full Burjviews Above Dubai Mall appartement zich van het stadscentrum?
Trendy 1Br Dubai Dream With Full Burjviews Above Dubai Mall appartement is gelegen op slechts 25 minuten lopen van het centrum van Dubai.
❓
Welke restaurants in de buurt van dit appartement worden aanbevolen?
Gasten van dit appartement kunnen naar het nabijgelegen restaurant Entrecote Cafe de Paris voor een voorproefje van de Europese keuken.
❓
Kunnen we bij Trendy 1Br Dubai Dream With Full Burjviews Above Dubai Mall appartement zwemmen?
Ja, je zult een privézwembad ontdekken in Trendy 1Br Dubai Dream With Full Burjviews Above Dubai Mall appartement.